Život je samý překvapení - 3.díl

28. září 2011 v 19:13 | Iwa |  Povídky
Lidičky, včera jsem si večer zapla Animax nebo jak se to jmenuje netuším, ale překvapeně jsem zjistila, že tam jede Naruto! To je objev! :D 100.díl tam zrovna jel. Tsunade se stala na konci 5.Hokage... :)
No a jinak, příští týden v úterý máme psát asi čtyři písemky... no to dopadne.. holt se budu muset učit a učit.Ještě štěstí, že máme teďka volno a do školy jdeme až v pondělí.
A ty náušnice příjdou buď ve čtvrtek nebo v pátek. V každým případě si je vyzvednu v pátek, jelikož to budu mít úplně volnej den a pojedu do Líšně a zavzpomínám si s kamarádkou, která dojede do Brna z Prahy. :) Těším se.
Tak dobře :) Konec keců.. Tady vám napíšu 3. a předposlední díl povídky Život je samý překvapení. Jinak až napíšu i čtvrtej díl, tak už mám připravenou jednorázovku a poznáváčku ( ale to vám ještě vysvětlím ) :D. Tak tadyk je 3.DÍL...

pod perexem
Když se Sasuke ráno probudil, jeho bratr vedle něj už neležel. - To je tak pozdě, že už tu není? - pomyslel si Sasuke a pomalu vstal. Došel na chodbu a ucítil vůni smažených vajíček a Sasukeho oblíbené omáčky. - Vždyť je teprve osm.. co blázní? - řekl si sám pro sebe a šel si do koupelny vyčistit zuby a upravit se. Potom se vydal do kuchyně.
,,Dobré ráno Itachi'' řekl bratrovi a ten mu s úsměvem odpověděl. ,,Dobré ráno, miláčku, sedni si. Přichystal jsem pro nás snídani. Dáš si čaj nebo mléko.?''
,,Díky, dám si čaj.'' odpověděl mu Sasuke a posadil se ke stolu.

Sakura spala jen tři hodiny. Z postele vylezla ale přeci jen pozdě, protože se jí nechtělo vůbec vylízat. Nebyla schopná nic dělat. Umyla se a bez snídaně vyšla z domu. Najednou uviděla Naruta, jak se spokojeně prochází po chodníčku a píská si. Sakura si vzpoměla, co jí Sasuke říkal... že jí má Naruto moc rád a že by své srdíčko měla věnovat právě Narutovi a ne jemu. Povzdechla si a zavolala na něj.
Naruto se otočil a zavolal. ,,Jé, ahoj Sakuro! Jak se máš?''
Sakura nevěděla, co na tu otázku odpovědět a tak ji ignorovala. ,,Nechceš se projít Naruto?!''
Naruto jí udiveně ale štastně odpověděl ,,No jo, proč ne.'' a usmál se. V hlavě si ale říkal, že se něco muselo stát. Že by jí to už Sasuke řekl?...

Itachi se Sasukem se už společně nasnídali, umyli nádobí a rozhodli se, že se půjdou projít do parku. Na stejné místo se ale vydali i Naruto se Sakurou. Když procházeli kolem zahradního altánku, Naruto si všiml, jak se na druhé stranědrží za ruce Sasuke s Itachim. Sakura si jich všimla taky. Okamžitě začala plakat a otočila se směrem k Narutovi. Naruta brala jako kamaráda a byla radši, když ji vidí brečet on, než aby ji viděl brečet ten podvodník.
,,Takže, koukám, že už to všechno víš.'' řekl jí tiše Naruto a ona mlčky přikývla.
,,Ty jsi to taky věděl?'' zeptala se Naruta ,,Ano, věděl.'' odpověděl jí a pevně ji objal. Právě v tu chvíli si jich všiml Sasuke a zachvíli i Itachi.
,,Tak vidíš Sasuke, už si našla náhradu.'' řekl Itachi ale Sasuke mu smutně odpověděl ,,Ne, ona pláče.'' a vydal se směrem k těm dvoum. Itachi šel pomalu za ním.


 


Komentáře

1 Nagasaki Nicolca Nagasaki Nicolca | Web | 28. září 2011 v 19:45 | Reagovat

Chm, krásný!:)
Jo, mně se asi taky líbí nejvíc.xD

2 simca03 simca03 | Web | 29. září 2011 v 14:37 | Reagovat

Já se taky pořád šprtám už mě to fakt nebaví... kéž by zase byly prázdniny!!

3 Coco Cherry~ Coco Cherry~ | Web | 2. října 2011 v 17:28 | Reagovat

joj! :D ale hodia sa k sebe co uz :33 ta ja zvedava co im povie.. radsej to mal asi nechat tak .. teraz co povie ze "je mi to luto ale som teply tak nerev" xD to by bolo ale :..D paci sa mi to :33 uz vazne neviem vydrzat chcem aby sa tam stala dajaka uchylacina jooj xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama