Září 2011

Životopis

30. září 2011 v 20:24 | Iwa
Tak tadyk je první můj článeček o Vladimíru Dlouhém. Komu vadí, že se to netýká Japonka ani mangy a anime ani J-rocku, tak těm se omlouvám a jestli nechcete, tak vůbec neklikejte na celý článek.

Koho to aspoň trošičku zajímá, tak to máte pod perexem my Dears Mrkající Líbající ... Můžu vám říct, že jsem si s tímhle článečkem hrála fakt skoro hodinu, jelikož jsem chtěla, aby to vypadalo aspoň trochu dobře. Ten člověk pro mě hodně znamená, stejně jako MJ.


Hm... jak to říct.. .:D

29. září 2011 v 19:00 | Iwa |  Moje kecy
Čautéé lidi, :) mám od bráchy starej noťas ale je konečně jen a jen můůůj!!! :D Takže super. Rozhodla jsem se, že semka přidám jednu novou rubriku... Nemá sice vůbec nic společnýho s Japonskem ani a mangou nebo anime, ani s J-rockem. Jde ale o člověka, který mě už když žil neuvěřitelně oslovil a filmy s ním jsou prostě bez chybičky podle mě. Je to český herec Vladimír Dlouhý. Mám ráda tady ty starší herce a filmy. Dobrý je, že o hrál i v těch nových, i když už to bylo z jeho posledních sil a v neposlední řadě hrál i v divadle. V každém případě... rubrika tady o něm stoprocentně bude, protože on byl a stále je a bude pan herec a za mlada byl moc pěknej. Zrovna včera s ním dávali hodinouvej pořad a potom film na ČT 1, jenže naši mě to vypli a řekli, že se de spát... :( .. :D takže jsem měla holt smůlu.

Plooosíím

28. září 2011 v 20:17 | Iwa |  Moje kecy
Prosím vás moooc hlásněte mi, kdo ještě nehlasoval :)

děkuju předem


Zase spekulujou! Sakra dejte mu konečně pokoj

28. září 2011 v 20:02 | Iwa |  Michael Jackson
Sakra ti pitomci! Co si o sobě myslí? Copak mu nikdy nedaj pokoj?? Ještě si vymyslete, že se zabil sám a nechte toho spratka na svobodě! Jistě, proč ne... Ale už jste ho pošpinili dost. Nesnáším novináře! Chápu, jsou lidi, co ho prostě nesnáší a nenávidí, ale to neznamená, že ho musí urážet a potápět.


Lékař se cití nevinen.. Ts zmetek jeden.. Jako pardon asi se rozčiluju fakt zbytečně, já vím, ale tohle se nedá. Ten člověk, co se tvářil jako lékař, žádnej lékař není. Je to pitomej podvodník a lhář. Podle mě by se takhle normální správnej lékař nechoval!

Tak dobře... klídek... :(


Život je samý překvapení - 3.díl

28. září 2011 v 19:13 | Iwa |  Povídky
Lidičky, včera jsem si večer zapla Animax nebo jak se to jmenuje netuším, ale překvapeně jsem zjistila, že tam jede Naruto! To je objev! :D 100.díl tam zrovna jel. Tsunade se stala na konci 5.Hokage... :)
No a jinak, příští týden v úterý máme psát asi čtyři písemky... no to dopadne.. holt se budu muset učit a učit.Ještě štěstí, že máme teďka volno a do školy jdeme až v pondělí.
A ty náušnice příjdou buď ve čtvrtek nebo v pátek. V každým případě si je vyzvednu v pátek, jelikož to budu mít úplně volnej den a pojedu do Líšně a zavzpomínám si s kamarádkou, která dojede do Brna z Prahy. :) Těším se.
Tak dobře :) Konec keců.. Tady vám napíšu 3. a předposlední díl povídky Život je samý překvapení. Jinak až napíšu i čtvrtej díl, tak už mám připravenou jednorázovku a poznáváčku ( ale to vám ještě vysvětlím ) :D. Tak tadyk je 3.DÍL...

pod perexem


SasuIta

26. září 2011 v 18:26 | Iwa |  Moje tvorba
Už jsem si objednala ty náušnice co má Gackt, jak jsem vám o nich psala. :)
Jinak rýma už je lepší, a celkově je mě líp. Do školy už nejspíš zítra půjdu.

Jinak tady máte další můj výtvor...Lidii, ahoj

25. září 2011 v 19:35 | Iwa |  Moje kecy
Njn.. pořád nemocná... začala mě rýma a to tak velká, že mě z toho bolí hlava a mám nateklý aj oči. Nicméně... tady bych byla mooc ráda, kdyby jste mi hlásli :) Díky vám jsem opět postoupila a v dalším kole zase potřebuju hlásky tak prosííím :))


Arigatoo :)

Naruto mojí rukou :)

23. září 2011 v 17:40 | Iwa |  Moje tvorba
Tak tady máte můj první obrázek. :) Nemyslím si, že je nějakej úžasnej.. popravdě - mě se vůbec nelíbí. Ale tak dám ho semka a další už budou určitě lepší a lepší. :)

pod perexem aby jste se hned nelekli :)


Nemocná... :(

22. září 2011 v 10:35 | Iwa |  Moje kecy
Konnichiwa,

:( achjo, jsem nemocná.. Bolí mě v krku, včera jsem se plácala po bytě jak nametená a bylo mě jaksi slabo... Plus chraptím.. :( Je to na nic. Ale zase na druhou stranu jsem s pomocí Verumi a Naruto nee-chan zjistila, kde se dají koupit ty náušnice s řetízkem co má Gackt... :) jakmile budu mít v peněžence penízky, tak je objednám! :) Takže to mě potěšilo.. :)

když sjedete trošku níž


DOTAZ A PROSBA O RADU!!

20. září 2011 v 18:19 | Iwa |  Moje kecy
Jak už říká nadpis : prosím vás o radu!! :)

Nevíte jen tak náhodou jak se říká tomu co má Gackt na téhle fotce v uších, kde se to dá sehnat a jak se to na ucho dává...?? Budu moooc ráda, pokud mi někdo poradíte když budete vědět!! :)
Takže zlatíčka, pokud víte, tak vás moc prosím - poraďte...